SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fristad / Sparsör / Borgstena
Fotboll FSB F11

Matcher
MARS 2024
 
09
11:00
lör
11:00    
Hedens IP Konstgräs
FSB F11 - Annelunds IF  -      
 
16
16:40
lör
16:40    
Noltorpsvallen
Alingsås KIK - Fristad GoIF   -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Hedens IP Konstgräs
FSB F11 - Brämhults IK  -      
APRIL 2024
 
06
12:00
lör
12:00    
Borås Arena 2
 
IF Elfsborg - Fristad GoIF Fotboll F11  -      
 
21
11:00
sön
11:00    
Idrottsgården Sjömarken
 
Sjömarkens IF - Fristad GoIF Fotboll F11  -      
 
28
18:30
sön
18:30    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Toarpsalliansen Svart0  -  8  
MAJ 2024
 
01
11:00
ons
11:00    
Katebovallen C
Herrljunga/Frisco Vit - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart13  -  1  
01
16:00
ons
16:00    
Målevi
Toarpsalliansen Orange - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön8  -  0  
05
13:00
sön
13:00    
Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Herrljunga/Frisco Blå3  -  7  
 
08
18:15
ons
18:15    
Ollevi B
Långareds BoIS - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön7  -  3  
12
16:00
sön
16:00    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Skogsbygdens IF5  -  1  
 
18
10:00
lör
10:00    
Noltorpsvallen A 9-manna
Alingsås KIK Blåvit - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart8  -  1  
19
15:30
sön
15:30    
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Annelunds IF 2  -  10
 
24
19:00
fre
19:00    
Noltorpsvallen A 9-manna
Alingsås KIK Blå - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön2  -  2  
26
19:00
sön
19:00    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Sätila SK3  -  4  
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Örby IP A
IFK Örby - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart4  -  2  
02
15:00
sön
15:00    
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Sjömarkens IF2  -  2  
 
08
11:00
lör
11:00    
Nosseborg
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Rävlanda AIS 2  -  3  
09
16:30
sön
16:30    
Tånga Hed Pelle planen B
Vårgårda IK - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön2  -  5  
 
15
11:00
lör
11:00    
Nosseborg
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Ulricehamns IFK0  -  10
16
15:00
sön
15:00    
Vävarevallen
Skene IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart1  -  0  
 
17
19:15
mån
19:15    
Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Sandareds IF0  -  4  
23
17:30
sön
17:30    
Kransmossens IP A
Kronäng/Mariedal - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart4  -  2  
 
28
18:30
fre
18:30    
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Toarpsalliansen Orange0  -  2  
30
18:00
sön
18:00    
Dalsjöhov naturgräs
Toarpsalliansen Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart6  -  0  
AUGUSTI 2024
 
16
18:30
fre
18:30    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Herrljunga/Frisco Vit  -      
18
17:00
sön
17:00    
Katebovallen C
Herrljunga/Frisco Blå - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön  -      
 
20
19:15
tis
19:15    
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Långareds BoIS  -      
24
17:00
lör
17:00    
Mörlanda A 9 mot 9
Annelunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön  -      
25
14:00
sön
14:00    
Skogsbygdens IP 1
Skogsbygdens IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
25
16:00
sön
16:00    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Alingsås KIK Blåvit  -      
 
31
13:00
lör
13:00    
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Alingsås KIK Blå  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
15:00
sön
15:00    
Lygnevi A
Sätila SK - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
 
06
18:00
fre
18:00    
Idrottsgården Konstgräsplan
Sjömarkens IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön  -      
08
14:00
sön
14:00    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - IFK Örby   -      
 
15
13:00
sön
13:00    
Bråtaredsvallen 13
Rävlanda AIS - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
15
13:00
sön
13:00    
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Vårgårda IK  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Skene IF   -      
22
14:00
sön
14:00    
Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön  -      
 
28
15:00
lör
15:00    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Kronäng/Mariedal  -      
29
16:00
sön
16:00    
Sandevi B-plan
Sandareds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön  -      
OKTOBER 2024
 
06
15:00
sön
15:00    
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Byttorps IF  -      
 
Huvudpartners
Guldpartners
Silverpartners
Bronspartners