SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fristad GoIF
Så många som möjligt, så länge som möjligt

Kommande matcher
MAJ 2022
 
26
13:20
tor
13:20    
Fotboll P12, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK Svart - Fristads GoIF Grön  -      
27
19:00
fre
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Sandareds IF  -      
28
16:00
lör
16:00    
Fotboll FSB Junior, Kransmossens IP A
Mariedals IK - Fristad/ Sparsör/Borgstena  -      
29
11:30
sön
11:30    
Fotboll P09, Brämhults IP B
Brämhults IK Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön  -      
29
13:00
sön
13:00    
Fotboll F12, Hedens IP
Fristads GoIF - Alingsås KIK Blå  -      
29
14:45
sön
14:45    
Fotboll P09, Dalsjöhov naturgräs
Dalsjöfors GoIF Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit  -      
29
15:00
sön
15:00    
Fotboll P12, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Borås AIK  -      
29
15:20
sön
15:20    
Fotboll FSB P08, Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
29
15:30
sön
15:30    
Fotboll FSB P06, Sandevi B konstgräs
Sandared/Sjömarken - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
29
15:30
sön
15:30    
Fotboll P13, Mjörnvallen
Alingsås IF - Fristad GoIF   -      
29
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB F08, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK  -      
29
17:00
sön
17:00    
Fotboll P11, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Byttorps IF Grön  -      
29
18:00
sön
18:00    
Fotboll F09, Lenavallen
Östadkulle SK - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
29
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P07, Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Rävlanda AIS  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2022
 
25
18:30
ons
18:30    
Fotboll P09, Nosseborg B
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Sätila SK4  -  1  
25
18:00
ons
18:00    
Fotboll P10, Bortamatch
Fristads GoIF - Sparsörs AIK  -      
24
19:00
tis
19:00    
Fotboll Dam, Nosseborg
Fristad GoIF Borgstena IF Sparsörs AIK - Hyssna IF  -      
24
19:00
tis
19:00    
Fotboll FSB F07, Lygnevi A
Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö 9:9 - Fristad/Sparsör/Borgstena2  -  4  
23
19:00
mån
19:00    
Fotboll FSB P08, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Tranemo IF3  -  4  
23
18:30
mån
18:30    
Fotboll P11, Idrottsparken D
Timmele/Hössna - Fristads GoIF Grön  -      
 
22
18:00
sön
18:00    
Fotboll P09, Mjörnvallen, B-plan
Alingsås IF FF Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit2  -  13
22
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P07, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Borås AIK3  -  3  
22
16:20
sön
16:20    
Fotboll F10, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK - Fristads GoIF  -      
22
16:00
sön
16:00    
Fotboll P10, Gårdavallen A-plan
Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Huvudpartners
Guldpartners
Silverpartners
Bronspartners