Fristad GoIF
Huvudförening
Kommande matcher
SEPTEMBER 2017
 
22
18:00
fre
18:00    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Grön - Mariedals IK  -      
22
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam Junior, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF/Sandareds IBS - Lindås IBK/IBK Alingsås  -      
22
20:00
fre
20:00    
Innebandy Herr Junior, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fristads GoIF   -      
23
10:30
lör
10:30    
Fotboll P07, Björkängsvallen 1 Gräs
IFK Hällingsjö Grön - Fristads GoIF Vit  -      
23
11:00
lör
11:00    
Fotboll P04, Hedens IP B-plan
Sparsör/Fristad/Borgstena - Byttorps IF  -      
23
13:00
lör
13:00    
Fotboll F07, Idrottsgården B-plan
Sjömarkens IF - Fristads GoIF Vit  -      
23
13:15
lör
13:15    
Fotboll Dam, Sandevi B-plan
Sjömarkens IF - Fristad/Borgstena/Sparsör  -      
23
14:00
lör
14:00    
Fotboll P06, Byttorps IP B
Byttorps IF Grön - Fristads GoIF Grön  -      
23
15:00
lör
15:00    
Innebandy Herr, Arena C, Skövde
Skövde IBF - Fristads GoIF   -      
24
10:30
sön
10:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen
Fristad GoIF - Onsala IBK   -      
24
11:00
sön
11:00    
Fotboll P01, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - IF Elfsborg  -      
24
11:00
sön
11:00    
Fotboll P04, Ryda Sportfält A
IF Elfsborg - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
24
11:00
sön
11:00    
Fotboll P05, Brämhults IP B
Brämhults IK - Fristads GoIF  -      
24
11:30
sön
11:30    
Fotboll F07, Hagavallen
Kindaholm/Högvad - Fristads GoIF Grön  -      
24
12:30
sön
12:30    
Fotboll P02, Sandevi B-plan
Sjömarken/Sandared - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
24
13:30
sön
13:30    
Fotboll P08, Trollevi
Sparsör - Fristad GoIF   -      
24
14:00
sön
14:00    
Fotboll P05, Bodavallen Konstgräs
Borås AIK - Fristads GoIF  -      
24
14:30
sön
14:30    
Fotboll F05, Hedens IP
Fristads GoIF - Grönahögs IK  -      
24
15:00
sön
15:00    
Innebandy Dam, Partille Arena, B-hall
Partille IBS - Fristad GoIF   -      
24
15:30
sön
15:30    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Bollebygd  -      
24
16:00
sön
16:00    
Fotboll P03, Hedens IP
FSB P03 - Kinna IF  -      
24
17:00
sön
17:00    
Innebandy Herr Junior, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF/Rydboholms SK - Partille IBS  -      
24
18:00
sön
18:00    
Fotboll F02, Lassalyckan A-plan
Ulricehamns IFK - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
SEPTEMBER 2017
 
21
19:00
tor
19:00    
Fotboll Dam, Örby IP B
IFK Örby - Fristad/Borgstena/Sparsör (9-manna)3  -  2  
21
18:30
tor
18:30    
Fotboll P06, Stationsvallen
Södra Vings IF - Fristads GoIF Vit  -      
20
19:30
ons
19:30    
Fotboll Junior, Kransmossens IP
Mariedals IK - Fristad/Sparsör/Borgstena2  -  1  
20
19:00
ons
19:00    
Fotboll P02, Hedens IP
Fristad GoIF - Skoftebyn  -      
19
18:30
tis
18:30    
Fotboll P05, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Södra Härene IF  -      
19
18:00
tis
18:00    
Fotboll F08, Idrottsparken
Timmele GoIF - Fristads GoIF Grön  -      
 
17
16:15
sön
16:15    
Fotboll P06, Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK blå - Fristads GoIF Vit  -      
17
16:00
sön
16:00    
Fotboll P03, Kransmossen
Mariedals IK - Fristad GoIF   -      
17
16:00
sön
16:00    
Fotboll P07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Borås GIF  -      
17
15:00
sön
15:00    
Fotboll F08, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Dalstorps IF  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Huvudpartners
Guldpartners
Silverpartners
Facebook
Instagram
Hitta till oss