SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Fotboll FSB P11
Fristad GoIF
Föreningen
Föreningen
Box & Boxdance
Motion Vår 2024
Fotboll
Fotboll - Start
Fotboll Dam
Fotboll FSB F10
Fotboll FSB F11
Fotboll F12/13
Fotboll F14
Fotboll F15
Fotboll F16
Fotboll F17
Fotboll Herr
Fotboll FSB Junior
Fotboll FSB P08/09
Fotboll FSB P10
Fotboll FSB P11
Fotboll P12
Fotboll P13
Fotboll P14
Fotboll P15
Fotboll P16
Fotboll F-12
Fotboll F13
Fotboll P17
Fotbollslekis barn födda 2017
Fotbollslekis barn födda 2018
Fotbollslekis barn födda 2019
Föreningsdomare
Fotbollskola
Futsal Herr
Futsal FSB Junior
Fotboll Djr/F09
Fotboll P35
Fristad 1-2-3, 7v7
Fristad 1-2-3. 9v9
Innebandy
Innebandy - Start
Innebandy Dam
Innebandy Dam U
Innebandy F08/09
Innebandy F10/11/12
Innebandy F13/14/15
Innebandy Herr
Innebandy Herr U
Innebandy JAS Utveckling pojkar
Innebandy Junior
Innebandy P04/05
Innebandy P05/06
Innebandy P10/P11
Innebandy P12
Innebandy P13
Innebandy P14
Innebandy P15
Innebandy P16
Innebandy F16/17
Innebandy P17
Motion
Motion - Start
Spinning
Tennis
Webshop
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Fristad GoIF
Föreningen
Föreningen
Box & Boxdance
Motion Vår 2024
Fotboll
Fotboll - Start
Fotboll Dam
Fotboll FSB F10
Fotboll FSB F11
Fotboll F12/13
Fotboll F14
Fotboll F15
Fotboll F16
Fotboll F17
Fotboll Herr
Fotboll FSB Junior
Fotboll FSB P08/09
Fotboll FSB P10
Fotboll FSB P11
Fotboll P12
Fotboll P13
Fotboll P14
Fotboll P15
Fotboll P16
Fotboll F-12
Fotboll F13
Fotboll P17
Fotbollslekis barn födda 2017
Fotbollslekis barn födda 2018
Fotbollslekis barn födda 2019
Föreningsdomare
Fotbollskola
Futsal Herr
Futsal FSB Junior
Fotboll Djr/F09
Fotboll P35
Fristad 1-2-3, 7v7
Fristad 1-2-3. 9v9
Innebandy
Innebandy - Start
Innebandy Dam
Innebandy Dam U
Innebandy F08/09
Innebandy F10/11/12
Innebandy F13/14/15
Innebandy Herr
Innebandy Herr U
Innebandy JAS Utveckling pojkar
Innebandy Junior
Innebandy P04/05
Innebandy P05/06
Innebandy P10/P11
Innebandy P12
Innebandy P13
Innebandy P14
Innebandy P15
Innebandy P16
Innebandy F16/17
Innebandy P17
Motion
Motion - Start
Spinning
Tennis
Webshop
Fristad GoIF
Fotboll
Fotboll P11
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Pojkar Div 7 Mark
2024: Pojkar Div 8 Alingsås
2024: Pojkar Div 8 Borås
2023: Division 9 Alingsås Pojkar
2023: Division 9 Södra Pojkar
2022: Division 11 Borås Pojkar
2022: Division 11 Ulricehamn Pojkar
2021: Division 13 Borås Pojk
2021: Division 13 Vårgårda Pojk
FEBRUARI 2024
24
09:00
lör
09:00
Hedens IP Konstgräs
FSB P11
- FSB P10
-
MARS 2024
02
09:30
lör
09:30
Hedens IP Konstgräs
FSB-P11
- Brämhults IK
-
10
12:00
sön
12:00
Gerdskenvallen
Gerdskens BK -
FSB-P11
-
22
17:15
fre
17:15
Hedens IP Konstgräs
FSB - P11
- Fristad GoIF P12
-
31
14:00
sön
14:00
Hedens IP Konstgräs
FSB-P11
- IF Elfsborg
-
APRIL 2024
07
10:00
sön
10:00
Trollevi
FSB - P11
- Byttorps IF
-
21
11:00
sön
11:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Gånghester/Målsryd
-
27
13:00
lör
13:00
Örby IP
IFK Örby/TÄFF -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
28
sön
00:00
Bortamatch
Ospecificerat lag (12) -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
28
sön
00:00
Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK Svart -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
30
19:15
tis
19:15
Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Hässleholmen BK
-
MAJ 2024
03
19:00
fre
19:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Töllsjö IF
-
05
sön
00:00
Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK Vit -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
10
18:30
fre
18:30
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Brämhults IK
-
12
sön
00:00
Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
12
18:00
sön
18:00
Eriksdalsparken, Olsfors
IF Olsfors -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
15
19:15
ons
19:15
Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Dalstorps IF
-
19
sön
00:00
Kransmossens IP D
Mariedals IK Vit -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
19
13:00
sön
13:00
Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Herrljunga/Frisco
-
22
18:30
ons
18:30
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Byttorps IF Vit
-
24
18:30
fre
18:30
Mörlanda A 9 mot 9
Annelunds IF -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
25
13:00
lör
13:00
Björkängsvallen, Borås
Bergdalens IK Svart -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
26
18:00
sön
18:00
Dalsjöhov naturgräs
Dalsjöfors GoIF -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
JUNI 2024
01
11:00
lör
11:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Timmele/Hössna
-
02
sön
00:00
Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Ospecificerat lag (9)
-
02
18:00
sön
18:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Alingsås IF FF Grön
-
04
19:00
tis
19:00
Slottsvallen 9-manna
Södra Ving/Äspered -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
09
sön
00:00
Bortamatch
Ospecificerat lag (8) -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
09
11:00
sön
11:00
Vävarevallen
Skene IF -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
15
11:00
lör
11:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Svenljunga IK
-
16
13:00
sön
13:00
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Rävlanda AIS
-
16
17:30
sön
17:30
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Gerdskens BK Svart
-
17
19:15
mån
19:15
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Norrby IF
-
18
19:00
tis
19:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Vårgårda IK
-
23
18:00
sön
18:00
Ingsvallen
Länghems IF -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
24
19:15
mån
19:15
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Ulricehamns IFK Svart
-
26
19:15
ons
19:15
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena
- IFK Örby/TÄFF
-
30
18:00
sön
18:00
Engvallen
Gånghester/Målsryd -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
JULI 2024
07
sön
00:00
Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Ospecificerat lag (12)
-
AUGUSTI 2024
08
19:00
tor
19:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Ulricehamns IFK Vit
-
14
19:00
ons
19:00
Brämhults IP B
Brämhults IK -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
16
18:00
fre
18:00
Holmängen A-plan
Töllsjö IF -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
18
14:00
sön
14:00
Bodavallen C konstgräs
Hässleholmen BK -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
18
17:00
sön
17:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Mariedals IK Vit
-
20
19:00
tis
19:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- IF Olsfors
-
21
19:15
ons
19:15
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Ulricehamns IFK
-
24
11:00
lör
11:00
Skoghälla IP B
Herrljunga/Frisco -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
25
13:00
sön
13:00
Byttorps IP A
Byttorps IF Vit -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
25
17:00
sön
17:00
Dalshov
Dalstorps IF -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
28
19:15
ons
19:15
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Dalsjöfors GoIF
-
30
18:30
fre
18:30
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Bergdalens IK Svart
-
SEPTEMBER 2024
01
10:30
sön
10:30
Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Annelunds IF
-
05
18:00
tor
18:00
Idrottsparken, Timmele B
Timmele/Hössna -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
08
sön
00:00
Bortamatch
Ospecificerat lag (9) -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
11
19:15
ons
19:15
Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena
- Skene IF
-
14
11:00
lör
11:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Södra Ving/Äspered
-
15
sön
00:00
Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
- Ospecificerat lag (8)
-
20
18:30
fre
18:30
Gerdskenvallen A-plan
Gerdskens BK Svart -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
22
12:00
sön
12:00
Högvalla IP A konstgräs
Svenljunga IK -
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
-
22
17:00
sön
17:00
Bråtaredsvallen 13
Rävlanda AIS -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
28
11:00
lör
11:00
Tånga Hed Pelle planen B
Vårgårda IK -
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart
-
29
11:00
sön
11:00
Ramnavallen
Norrby IF -
Fristad/Sparsör/Borgstena
-
29
18:00
sön
18:00
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul
- Länghems IF
-
Huvudpartners
Guldpartners
Silverpartners
Bronspartners
https://www.instagram.com/fristadgoif_officiell/