Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Fristad GoIF
Så många som möjligt, så länge som möjligt

Spelade matcher
JUNI 2019
 
18
19:00
tis
19:00    
Fotboll FSB F05, Björnskogsvallen
Bollebygd/Hestrafors - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
18
19:00
tis
19:00    
Fotboll Herr, Tånga Hed A-plan
Vårgårda IK FK - Fristads GoIF2  -  3  
18
18:00
tis
18:00    
Fotboll F07, Stationsvallen
Södra Vings IF - Fristads GoIF Grön  -      
18
18:00
tis
18:00    
Fotboll F09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Sparsörs AIK  -      
17
18:30
mån
18:30    
Fotboll P07, Hedens IP
Fristads GoIF - Södra Vings IF  -      
17
17:30
mån
17:30    
Fotboll P12, Trollevi, Sparsör
Sparsörs AIK - Fristad GoIF   -      
 
16
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB F05, Brämhults IP B
Brämhults IK - Fristad/Sparsör/Borgstena6  -  0  
16
18:00
sön
18:00    
Fotboll Herr, Bollevi A
Hestrafors IF - Fristad/Sparsör/Borgstena4  -  2  
16
17:30
sön
17:30    
Fotboll FSB P05, Trollevi A
Fristad/Sparsör/Borgstena Vit - Borås AIK7  -  0  
16
17:00
sön
17:00    
Fotboll F08, Högvalla IP Mellanplan
Svenljunga IK - Fristads GoIF  -      
16
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P02/03, Hedens IP A-plan
FSB P02/03 - Bergdalens IK1  -  0  
16
16:30
sön
16:30    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Herrljunga/Frisco  -      
16
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB F06, Byttorps IP A
Byttorps IF - Fristad/Sparsör/Borgstena0  -  0  
16
15:00
sön
15:00    
Fotboll P10, Trollevi
Sparsör AIK - Fristad GoIF   -      
16
13:45
sön
13:45    
Fotboll F09, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK Svart - Fristads GoIF Grön  -      
16
09:00
sön
09:00    
Fotboll Dam, Övrevi A
Tvååkers IF - Fristad/Borgstena/Sparsör3  -  0  
13
18:00
tor
18:00    
Fotboll P08, Dalshov, B-plan
Dalstorps IF gul - Fristad GoIF   -      
12
19:00
ons
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK0  -  5  
12
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P04, Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Gerdskens BK Gul3  -  2  
12
18:45
ons
18:45    
Fotboll P07, Hedens IP
Fristads GoIF - Dalsjöfors GoIF Orange  -      
12
18:45
ons
18:45    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Dalsjöfors Goif  -      
12
18:30
ons
18:30    
Fotboll F07, Granvalla C
Timmele/Hössna - Fristads GoIF Grön  -      
12
18:00
ons
18:00    
Fotboll P09, Byttorps IP C
Byttorps IF Vit - Fristads GoIF Vit  -      
11
19:00
tis
19:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi C konstgräs
Sparsör/Fristad/Borgstena - Gånghester/Målsryd0  -  3  
11
18:45
tis
18:45    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Brämhults IK Svart  -      
11
18:15
tis
18:15    
Fotboll P09, Målevi B
Gånghester/Målsryd - Fristads GoIF Vit  -      
10
19:00
mån
19:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Hestrafors/Bollebygd3  -  4  
10
18:30
mån
18:30    
Fotboll FSB F05, Idrottsparken
Timmele/Södra Ving - Fristad/Sparsör/Borgstena3  -  1  
10
18:30
mån
18:30    
Fotboll FSB P05, Trollevi
Fristad GoIF - Dalsjjöfors  -      
 
09
18:00
sön
18:00    
Fotboll Herr, Viskavallen A
Kinna IF - Fristad/Sparsör/Borgstena4  -  5  
09
17:00
sön
17:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Brämhults IK Svart  -      
09
16:45
sön
16:45    
Fotboll P09, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK Svart - Fristads GoIF Grön  -      
09
16:30
sön
16:30    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Ulricehamn IFK  -      
09
16:00
sön
16:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad GoIF - Lektorp 4  -  3  
09
16:00
sön
16:00    
Fotboll P07, Hedens IP
Fristads GoIF - Tranemo IF  -      
09
15:45
sön
15:45    
Fotboll Dam, Vallhamra
Sävedalen - Fristad GoIF   -      
08
10:30
lör
10:30    
Fotboll P12, Bortamatch
Södra ving - Fristad GoIF   -      
07
17:15
fre
17:15    
Fotboll F07, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK Svart - Fristads GoIF Vit  -      
06
13:00
tor
13:00    
Fotboll Dam, Noltorpsvallen A
Alingsås KIK U - Fristad/Borgstena/Sparsör U3  -  1  
06
11:00
tor
11:00    
Fotboll F08, Hedens IP
Fristads GoIF - Bergdalens IK  -      
06
11:00
tor
11:00    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Brämhults IK  -      
05
19:00
ons
19:00    
Fotboll F07, Dalsjöhov konstgräs
Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF Grön  -      
04
19:00
tis
19:00    
Fotboll F08, Dalsjöhov naturgräs
Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF  -      
04
19:00
tis
19:00    
Fotboll FSB P05, Byttorps IP A
Byttorps IF - Fristad/Sparör/Borgstena Vit1  -  12
04
18:45
tis
18:45    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Bergdalens IK Svart  -      
04
18:15
tis
18:15    
Fotboll F09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Bollebygd/Hestrafors  -      
03
19:00
mån
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Annelunds IF2  -  1  
03
18:45
mån
18:45    
Fotboll P07, Hedens IP
Fristads GoIF - Brämhults IK  -      
03
18:45
mån
18:45    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Brämhults IK  -      
03
18:30
mån
18:30    
Fotboll FSB F06, Nosseborg B
Fristad/Sparsör/Borgstena - Östadkulle SK1  -  4  
03
18:00
mån
18:00    
Fotboll F10, Ollevi B
Långareds BoIS - Fristads GoIF Vit  -      
 
02
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P04, Sandevi A-plan
Sandared/Sjömarken - Fristad/Sparsör/Borgstena3  -  4  
02
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P06, Byvallen A-plan
Hemsjö IF - Fristad/Sparsör/Borgstena2  -  1  
02
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P02/03, Skoghälla A
Herrljunga SK FK - FSB P02/036  -  1  
02
17:00
sön
17:00    
Fotboll P08, Byttorps IP
Byttorps IF - Fristad GoIF   -      
02
16:30
sön
16:30    
Fotboll P10, Bodavallen
Borås AIK - Fristad GoIF   -      
02
15:45
sön
15:45    
Fotboll Dam, Nosseborg
Fristad/Borgstena/Sparsör - Hovås Billdal IF0  -  5  
02
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB P06, Enevi A-plan
Redvägs FK - Sparsör/Fristad/Borgstena4  -  2  
02
15:00
sön
15:00    
Fotboll P07, Bodavallen C konstgräs
Borås AIK - Fristads GoIF  -      
02
15:00
sön
15:00    
Fotboll P08, Bodavallen konstgräs, C-plan
Borås AIK - Fristad GoIF   -      
01
18:30
lör
18:30    
Innebandy Dam, Lundbystrand 3
Fristad GoIF 1 - IBK Kungälv D1  -      
MAJ 2019
 
31
21:15
fre
21:15    
Innebandy Dam, Lundbystrand 3
Varla IBK - Fristad GoIF 1  -      
31
20:00
fre
20:00    
Innebandy Dam, Lundbystrand 1
Hässelby SK - Fristad GoIF 2  -      
31
17:35
fre
17:35    
Innebandy Dam, Lundbystrand 3
Fristad GoIF 1 - Vaxholms IBF  -      
30
22:00
tor
22:00    
Innebandy Dam, Lundbystrand 2
Lindome IBK 1 - Fristad GoIF 2  -      
30
21:00
tor
21:00    
Innebandy Dam, Lundbystrand 5
Fristad GoIF 1 - IBK Göteborg  -      
30
20:35
tor
20:35    
Innebandy Dam, Lundbystrand 4
Fristad GoIF 2 - IK Zentih  -      
30
19:30
tor
19:30    
Innebandy Dam, Lundbystrand 5
 
Fristad GoIF 2 - FBC Vinga  -      
30
19:30
tor
19:30    
Innebandy Dam, Lundbystrand 2
Lindome IBK - Fristad GoIF 1  -      
30
15:00
tor
15:00    
Fotboll FSB P02/03, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Fristad/Sparsör/Borgstena7  -  1  
30
14:00
tor
14:00    
Fotboll Dam, Slottsvallen
Södra Ving/Timmele U - Fristad/Borgstena/Sparsör U0  -  2  
29
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB F05, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Hus FF0  -  5  
29
18:30
ons
18:30    
Fotboll Herr, Trollevi A
Sparsörs AIK - Fristads GoIF1  -  2  
29
18:00
ons
18:00    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Byttorps IF Grön  -      
28
19:30
tis
19:30    
Fotboll FSB P05, Ryda Sportfält B
IF Elfsborg - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart1  -  3  
28
19:15
tis
19:15    
Fotboll P07, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK Blå - Fristads GoIF  -      
28
18:15
tis
18:15    
Fotboll Dam, Nosseborg
Fristad/Borgstena/Sparsör U - Ulricehamns IFK U 12  -  6  
28
18:15
tis
18:15    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Vårgårda IK  -      
27
19:00
mån
19:00    
Fotboll Herr, Glasvallen A-plan
Limmareds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena5  -  1  
27
19:00
mån
19:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Annelunds IF11  -  0  
27
18:15
mån
18:15    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Bergdalens IK Röd  -      
27
18:00
mån
18:00    
Fotboll F09, Bodavallen C konstgräs
Borås AIK - Fristads GoIF Grön  -      
27
17:45
mån
17:45    
Fotboll F08, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK - Fristads GoIF  -      
 
26
19:00
sön
19:00    
Fotboll FSB P02/03, Trollevi C Konstgräs
FSB P02/03 - Holmalunds IF5  -  4  
26
16:00
sön
16:00    
Fotboll FSB F05, Kronäng Arena
Kronängs IF - Fristad/Sparsör/Borgstena3  -  0  
26
16:00
sön
16:00    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Bredared/Sandhult  -      
26
13:00
sön
13:00    
Fotboll F10, Noltorpsvallen C
Alingsås KIK Vit - Fristads GoIF Vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
Fotboll FSB P04, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS - Fristad/Sparsör/Borgstena4  -  3  
25
14:00
lör
14:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Tvärred-Vegby FC4  -  1  
25
12:30
lör
12:30    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Vit - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart  -      
25
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi C konstgräs
Sparsör/Fristad/Borgstena - Dalsjöfors GoIF2  -  3  
24
18:00
fre
18:00    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Rydboholms SK  -      
23
19:00
tor
19:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Herrljunga/Frisco5  -  2  
22
19:00
ons
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Floby IF12  -  0  
22
18:30
ons
18:30    
Fotboll FSB P05, Nosseborg A
Fristad/Sparör/Borgstena Vit - Holmalunds IF4  -  0  
22
18:15
ons
18:15    
Fotboll P09, Vävarevallen B-plan
Skene IF - Fristads GoIF Vit  -      
21
19:15
tis
19:15    
Fotboll F07, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK Blå - Fristads GoIF Grön  -      
21
18:45
tis
18:45    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Sparsörs AIK  -      
21
18:45
tis
18:45    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Sparsörs AIK  -      
21
18:30
tis
18:30    
Fotboll FSB F06, Spinnarvallen 1 Gräs
Hemsjö/Tollered - Fristad/Sparsör/Borgstena2  -  4  
21
18:15
tis
18:15    
Fotboll F09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Skene IF  -      
 
19
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P05, Gerdskenvallen A-plan
Gerdskens BK - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart4  -  0  
19
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P06, Slottsvallen 9-manna
Södra Vings IF - Sparsör/Fristad/Borgstena2  -  3  
19
16:00
sön
16:00    
Fotboll F08, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Grimsås/Dalstorp  -      
19
16:00
sön
16:00    
Fotboll P09, Gårdavallen A-plan
Dalsjöfors GoIF Grön - Fristads GoIF Grön  -      
19
15:30
sön
15:30    
Fotboll FSB P02/03, Kransmossens IP, Konstgräs 2
Mariedals IK - FSB P02/033  -  4  
19
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB F06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Herrljung/Frisco1  -  1  
19
14:00
sön
14:00    
Fotboll FSB P05, Sjöbo Arena
Borås GIF - Fristad/Sparör/Borgstena Vit1  -  3  
19
13:00
sön
13:00    
Fotboll F07, Björnskogsvallen
Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Fristads GoIF Vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
Fotboll F09, Byttorps IP C
Byttorps IF - Fristads GoIF Grön  -      
19
11:00
sön
11:00    
Fotboll P10, Brämhult
Brämhults IK - Fristad GoIF   -      
18
10:10
lör
10:10    
Fotboll F11, Sandevi IF
Sandareds IF - Fristad GoIF   -      
18
09:00
lör
09:00    
Fotboll F11, Sandevi Sandared
Sjömarkens IF - Fristad GoIF   -      
18
09:00
lör
09:00    
Fotboll P11, Sandevi
 
- Fristad GoIF   -      
16
19:00
tor
19:00    
Fotboll Dam, Ryda Sportfält A
Kabel Åttio/Byttorp (9:9) - Fristad/Borgstena/Sparsör U2  -  2  
16
19:00
tor
19:00    
Fotboll FSB F06, Trollevi
Fristad GoIF - Långareds bois  -      
16
19:00
tor
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Sandhems IF3  -  1  
16
19:00
tor
19:00    
Fotboll FSB P06, Sandevi B-plan
Sandareds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena3  -  3  
16
18:00
tor
18:00    
Fotboll P08, Dalshov B-plan
Dalstorp IF svart - Fristad GoIF   -      
15
18:45
ons
18:45    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Grön - Gånghester/Målsryd  -      
15
18:15
ons
18:15    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Sjömarkens IF  -      
15
17:20
ons
17:20    
Fotboll F09, Björkängsvallen, Borås
Bergdalens IK - Fristads GoIF Grön  -      
15
16:15
ons
16:15    
Fotboll Dam, Högvalla IP A
Kindaholms FF/Svenljunga IK - Fristad/Borgstena/Sparsör4  -  0  
14
18:30
tis
18:30    
Fotboll FSB F05, Trollevi B
Fristad/Sparsör/Borgstena - IFK Örby0  -  4  
13
19:00
mån
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Mariedals IK3  -  1  
 
12
19:00
sön
19:00    
Fotboll FSB P04, Trollevi A
Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK Svart1  -  2  
12
17:15
sön
17:15    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Borås AIK  -      
12
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Alingsås IF FF Svart3  -  2  
12
17:00
sön
17:00    
Fotboll P07, Stationsvallen
Södra Vings IF - Fristads GoIF  -      
12
16:00
sön
16:00    
Fotboll F08, Sjöplan
Grönahögs IK - Fristads GoIF  -      
12
16:00
sön
16:00    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Östadkulle SK  -      
12
13:50
sön
13:50    
Fotboll Dam, Majvallen 1 Konstgräs
Göteborgs FF - Fristad/Borgstena/Sparsör5  -  0  
12
11:20
sön
11:20    
Fotboll FSB F05, Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK - Fristad/Sparsör/Borgstena5  -  0  
12
11:15
sön
11:15    
Fotboll P08, Lassalyckan C-plan
Ulricehamn IFK - Fristad GoIF   -      
12
11:00
sön
11:00    
Fotboll F07, Ängagärdet C
Svenljunga/Sexdrega - Fristads GoIF Grön  -      
12
11:00
sön
11:00    
Fotboll P09, Viskavallen Pruhultsplanen B
Kinna IF - Fristads GoIF Vit  -      
11
09:00
lör
09:00    
Fotboll P11, Kransmossen
 
- Fristad GoIF   -      
10
19:00
fre
19:00    
Fotboll Herr, Skoghälla A
Herrljunga SK FK - Fristads GoIF1  -  2  
09
19:00
tor
19:00    
Fotboll Dam, Hedens IP B-plan
Fristad/Borgstena/Sparsör U - Södra Härene IF (9:9)3  -  3  
08
19:15
ons
19:15    
Fotboll FSB P06, Trollevi C konstgräs
Sparsör/Fristad/Borgstena - Svenljunga IK2  -  3  
08
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP B-plan
Fristad/Sparör/Borgstena Vit - Bergdalens IK2  -  9  
08
18:00
ons
18:00    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Byttorp IF  -      
07
18:45
tis
18:45    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Bergdalens IK  -      
07
18:45
tis
18:45    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Bergdalens IK  -      
07
18:30
tis
18:30    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Vit - Brämhults IK Vit  -      
06
19:00
mån
19:00    
Fotboll Herr, Vävarevallen A-plan
Skene IF - Fristad/Sparsör/Borgstena3  -  2  
06
18:45
mån
18:45    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Grön - Södra Vings IF  -      
 
05
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P02/03, Tånga Hed B-plan
Vårgårda IK - FSB P02/032  -  2  
05
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P06, Sven Erikssonsvallen
Rydboholms SK - Sparsör/Fristad/Borgstena1  -  1  
05
17:00
sön
17:00    
Fotboll F07, Byttorps IP C
Byttorps IF - Fristads GoIF Vit  -      
05
16:45
sön
16:45    
Fotboll P10, Gårdavallen
Dalsjöfors GoIF - Fristad GoIF   -      
05
16:00
sön
16:00    
Fotboll FSB P05, Sävevallen B-plan
Sävens BK - Fristad/Sparör/Borgstena Vit0  -  5  
05
16:00
sön
16:00    
Fotboll P07, Kransmossens IP, Konstgräs 2
Mariedals IK Vit - Fristads GoIF  -      
05
16:00
sön
16:00    
Fotboll P08, Kransmossens IP C-plan
Mariedals IK - Fristad GoIF   -      
05
16:00
sön
16:00    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Länghems IF  -      
05
11:00
sön
11:00    
Fotboll F10, Byvallen C-plan
Hemsjö IF - Fristads GoIF Vit  -      
04
13:15
lör
13:15    
Fotboll Dam, Bortamatch
Äspereds IF - Fristad GoIF   -      
04
12:00
lör
12:00    
Fotboll FSB P05, Sven Erikssonsvallen
Rydboholms SK - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart2  -  3  
03
19:00
fre
19:00    
Fotboll FSB P04, Bråtaredsvallen 1
Rävlanda AIS - Fristad/Sparsör/Borgstena4  -  6  
03
17:45
fre
17:45    
Fotboll Dam, Nosseborg A
Fristad/Borgstena/Sparsör - Utbynäs SK0  -  7  
02
19:00
tor
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Rångedala IK1  -  3  
01
15:00
ons
15:00    
Fotboll FSB P04, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Holmalunds IF9  -  3  
01
14:00
ons
14:00    
Fotboll F08, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Länghems IF  -      
01
14:00
ons
14:00    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - IF Elfsborg Röd  -      
01
13:00
ons
13:00    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Sandareds IF  -      
01
12:00
ons
12:00    
Fotboll FSB F05, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Toarpsalliansen Svart0  -  6  
APRIL 2019
 
29
19:00
mån
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - IK Gauthiod0  -  5  
29
19:00
mån
19:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Sparsör/Fristad/Borgstena - Vegby/Tvärred2  -  3  
29
18:00
mån
18:00    
Fotboll FSB P05, Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Ulricehamns IFK1  -  0  
29
18:00
mån
18:00    
Fotboll P10, Bortamatch
Sjömarken - Fristad GoIF   -      
 
28
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB P02/03, Hedens IP Konstgräs
FSB P02/03 - Halvorstorps IS Svart5  -  2  
28
11:00
sön
11:00    
Fotboll FSB F06, Alströmervallen konstgräs
Alingsås KIK Vit - Fristad/Sparsör/Borgstena1  -  3  
28
10:00
sön
10:00    
Fotboll P10, Bortamatch
 
Lassabollen - Fristad GoIF   -      
27
11:30
lör
11:30    
Fotboll Dam, Bortamatch
Öckerö - Fristad GoIF   -      
26
18:30
fre
18:30    
Fotboll FSB P04, Gerdskenvallen A-plan
Gerdskens BK Gul - Fristad/Sparsör/Borgstena1  -  3  
25
19:30
tor
19:30    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Grolanda IF2  -  1  
25
19:00
tor
19:00    
Fotboll FSB P02/03, Ramnavallen konstgräs
Norrby IF - Fristad/Sparsör/Borgstena0  -  2  
24
17:15
ons
17:15    
Fotboll Dam, Hedens IP Konstgräs
Fristad GoIF - Frisco  -      
23
18:00
tis
18:00    
Fotboll FSB P06, Lenavallen A-plan
Östadkulle SK - Fristad/Sparsör/Borgstena2  -  13
22
18:00
mån
18:00    
Fotboll FSB P04, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandared/Sjömarken6  -  2  
22
16:00
mån
16:00    
Fotboll Herr, Slottsvallen
Södra Vings IF - Fristads GoIF1  -  1  
22
15:30
mån
15:30    
Fotboll FSB P05, Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparör/Borgstena Vit - Södra Härene IF3  -  1  
 
18
17:45
tor
17:45    
Fotboll Dam, Hedens IP Konstgräs
Fristad GoIF - Tollered  -      
15
19:30
mån
19:30    
Fotboll Herr, Lassalyckan A-plan konstgräs
Ulricehamns IFK - Fristad/Sparsör/Borgstena4  -  0  
 
14
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB P04, Trollevi
Fristad/Sparsör/Borgstena - Bollebygd/Hestrafors  -      
14
12:50
sön
12:50    
Lindsdals IF - FSB P02/03/041  -  0  
14
12:30
sön
12:30    
Fotboll FSB P05, Konstgräset bakom idrottshallen
Dalsjöfors GoIF - Fristad GoIF   -      
14
11:00
sön
11:00    
Adolfsbergs IK - FSB P02/03/041  -  0  
14
08:30
sön
08:30    
Innebandy P07, Fristadhallen
Avslutning - Fristad GoIF   -      
14
08:30
sön
08:30    
Innebandy P10, Fristadhallen
 
Innebandyavslutning -   -      
13
19:20
lör
19:20    
Hvetlanda GIF - FSB P02/03/042  -  1  
13
16:00
lör
16:00    
FSB P02/03/04 - Tidaholm GIF0  -  0  
13
14:40
lör
14:40    
Innebandy F06-07, Vidhögehallen
Fristad GoIF - Åsa IF  -      
13
13:05
lör
13:05    
Fotboll Dam, Bortamatch
Lilla träslöv - Fristad GoIF   -      
13
12:00
lör
12:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Mariedals IK0  -  7  
13
11:00
lör
11:00    
Innebandy F06-07, Peder skrivare skola
Fristad GoIF - Floda IBK  -      
13
10:10
lör
10:10    
Torslanda IKSvart - FSB P02/03/040  -  1  
12
18:00
fre
18:00    
Innebandy F06-07, SWC-Salming
Fristad GoIF - Åkarps IBK  -      
10
19:30
ons
19:30    
Fotboll Herr, Sportparken Konstgräs
Tibro AIK FK - Fristads GoIF1  -  4  
 
07
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P02/03, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Dalsjöfors GoIF2  -  1  
07
17:20
sön
17:20    
Innebandy F06-07, Bua Idrottshall
Fristad GoIF - Bua IF  -      
07
14:00
sön
14:00    
Fotboll FSB F05, Trollevi
Fristad GoIF - Älvsborgs FF   -      
07
13:00
sön
13:00    
Fotboll Dam, Bortamatch
Södra ving - Fristad GoIF   -      
07
12:20
sön
12:20    
Fristad GoIF - Pixbo Wallenstam Blå  -      
07
08:00
sön
08:00    
Innebandy F06-07, Sparbankshallen
Fristad GoIF - Kustens IF  -      
06
20:00
lör
20:00    
Innebandy F06-07, Ankarhallen
Fristad GoIF - Pixbo Wallenstam  -      
06
15:20
lör
15:20    
Innebandy F06-07, Trönningeskolan
Fristad GoIF - Träslövsläge Blå  -      
06
14:30
lör
14:30    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF U - Sandared/Sjömarken U1  -  4  
06
12:00
lör
12:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Sandared/Sjömarken0  -  1  
05
18:15
fre
18:15    
Fotboll FSB P04, Ramnavallen
Norrby IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
02
17:30
tis
17:30    
Fotboll Dam, Hedens IP Konstgräs
Fristad GoIF - Södra ving   -      
02
17:15
tis
17:15    
Innebandy P07, Bortamatch
Rydboholms SK - Fristad GoIF   -      
MARS 2019
 
31
16:00
sön
16:00    
Innebandy F04-05, UW-Elasthallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad 1 - Fristads GoIF  -      
31
15:15
sön
15:15    
Fotboll FSB P02/03, Bodavallens Konstgräs
Brämhult IK - FSB P02/031  -  1  
31
12:00
sön
12:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi
FSB GoIF - Byttorps  -      
31
10:15
sön
10:15    
Innebandy P10, Fristadhallen
Fristad GoIF - Vårgårda Sandared   -      
30
14:00
lör
14:00    
Innebandy P04, Kungabergshallen, Fritsla
Fritsla IF - Fristads GoIF 5  -  2  
30
14:00
lör
14:00    
Innebandy P05, Kungabergshallen, Fritsla
Fritsla IF - Fristads GoIF 5  -  2  
30
13:30
lör
13:30    
Innebandy P03, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås 2 - Fristads GoIF3  -  10
30
12:30
lör
12:30    
Innebandy F09, Fristadhallen
 
Fristad GoIF - Poolspel  -      
30
11:00
lör
11:00    
Innebandy P08, Falkenberg
 
- Fristad GoIF   -      
27
18:20
ons
18:20    
Innebandy P06, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Kinna IBK 214  -  3  
26
19:30
tis
19:30    
serie - Fristad GoIF   -      
 
24
16:30
sön
16:30    
Innebandy P03, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Södra Vings IF6  -  4  
24
13:00
sön
13:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandared/Sjömarken1  -  2  
24
12:30
sön
12:30    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Lockerud Mariestad 24  -  4  
24
12:30
sön
12:30    
Innebandy P04, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Sandareds IBS 1  -  2  
24
12:30
sön
12:30    
Innebandy P05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Sandareds IBS 1  -  2  
24
10:45
sön
10:45    
Fotboll Dam, Bortamatch
Fristad GoIF - Götene  -      
23
14:30
lör
14:30    
Fotboll FSB F05, Hedens IP Konstgräs
Fristad GoIF - Kinna if  -      
23
13:00
lör
13:00    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Lidköping12  -  1  
23
13:00
lör
13:00    
Innebandy Herr Junior, Idrottshallen Viskafors
serie - Fristad GoIF   -      
22
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam, Rimnershallen B-hallen
Herrestads AIF Rockerts D2 - Fristads GoIF D2 Gbg5  -  0  
22
19:15
fre
19:15    
Innebandy F04-05, Vilanhallen, Skara
Skara IBK - Fristads GoIF2  -  5  
21
19:30
tor
19:30    
Innebandy Dam, Önnerödshallen
Landvetter IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg6  -  3  
19
19:30
tis
19:30    
Innebandy P03, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Rydboholms SK7  -  6  
 
17
16:00
sön
16:00    
Innebandy Herr, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Mölndals IBF5  -  8  
17
13:45
sön
13:45    
Fotboll Dam, Bortamatch
Mariedal - Fristad GoIF   -      
17
13:00
sön
13:00    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF D2 Gbg - Lindås Rasta IBK D22  -  5  
17
12:00
sön
12:00    
Fotboll Herr, Lekevi IP Konstgräsplan
Jula BK - Fristads GoIF2  -  2  
17
11:00
sön
11:00    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF 14 - Fröjereds IF 1411  -  2  
17
10:30
sön
10:30    
Innebandy F06-07, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås - Fristads GoIF3  -  1  
16
13:45
lör
13:45    
Innebandy P06, Bortamatch
Svenljunga - Fristad GoIF   -      
16
13:00
lör
13:00    
Innebandy P04, Öxabäckshallen
Kinna/Tygriket - Fristads GoIF 5  -  5  
16
13:00
lör
13:00    
Innebandy P05, Öxabäckshallen
Kinna/Tygriket - Fristads GoIF 5  -  5  
16
12:30
lör
12:30    
serie - Fristad GoIF   -      
16
11:00
lör
11:00    
Innebandy F06-07, Sporthallen, Vårgårda
Wårgårda IBK - Fristads GoIF 7  -  7  
16
09:00
lör
09:00    
Innebandy F08, Fristadhallen
Fristad GoIF - Ibk Alingsås  -      
15
20:00
fre
20:00    
Innebandy Dam JAS, Almåshallen A
Lindome IBK - Fristads GoIF/Wårgårda IBK13  -  2  
15
19:30
fre
19:30    
serie - Fristad GoIF   -      
15
19:00
fre
19:00    
Innebandy P06, Bortamatch
Wårgårda - Fristad GoIF   -      
14
19:00
tor
19:00    
Fotboll Herr, Mörlanda B konstgräs
Annelunds IF U - Fristads GoIF U1  -  6  
 
10
17:00
sön
17:00    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Alingsås 23  -  6  
10
16:00
sön
16:00    
Innebandy Herr U, Bortamatch
Grästorp - Fristad GoIF   -      
10
15:00
sön
15:00    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF 14 - BK Halna 149  -  2  
10
14:00
sön
14:00    
Innebandy P08, Stadsskogshallen Alingsås
 
- Fristad GoIF   -      
10
13:00
sön
13:00    
Innebandy P06, Fristadhallen
Fristad GoIF - Södra ving  -      
10
12:30
sön
12:30    
Innebandy Dam, Rimnershallen B-hallen
Herrestads AIF Rockerts D2 - Fristads GoIF D2 Gbg5  -  3  
10
11:00
sön
11:00    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Vara IBK3  -  5  
10
10:00
sön
10:00    
Innebandy F10, Poolspel. Sporthallen Vårgårda
 
- Fristad GoIF   -      
09
16:00
lör
16:00    
Innebandy Herr U, Fristadhallen
Fristad GoIF - Grästorp  -      
09
15:00
lör
15:00    
Innebandy Herr Junior, Fristadhallen
serie - Fristad GoIF   -      
09
13:00
lör
13:00    
Innebandy Dam JAS, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF/Wårgårda IBK - Ale IBF2  -  8  
09
12:00
lör
12:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Edsvära-Norra Vånga FF5  -  0  
09
10:45
lör
10:45    
Innebandy P07, Mörlandahallen, Ljung
Sandareds IBS - Fristads GoIF  -      
09
09:15
lör
09:15    
Fotboll Dam, Annelund
Fristad GoIF - Vedum  -      
08
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Mullsjö AIS4  -  0  
08
19:30
fre
19:30    
Innebandy Herr, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF - Fristads GoIF3  -  6  
07
19:30
tor
19:30    
serie - Fristad GoIF   -      
 
03
17:10
sön
17:10    
Innebandy Dam, Munkegärdehallen
IBK Kungälv D2 - Fristads GoIF D2 Gbg8  -  1  
03
15:00
sön
15:00    
Innebandy P03, Fristadhallen
Fristads GoIF - Kinna IBK/Tygriket4  -  7  
03
13:00
sön
13:00    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Mullsjö AIS2  -  1  
03
12:30
sön
12:30    
Innebandy F06-07, Öxabäckshallen
IBK Tygriket 99 - Fristads GoIF 3  -  9  
03
09:00
sön
09:00    
Innebandy F04-05, Nyhemshallen - Mullsjö
Mullsjö AIS - Fristads GoIF3  -  5  
03
07:30
sön
07:30    
Innebandy F08, Bortamatch
Ibk Vänersborg - Fristad GoIF   -      
02
16:30
lör
16:30    
Innebandy P04, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Vänersborg1  -  5  
02
16:30
lör
16:30    
Innebandy P05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Vänersborg1  -  5  
02
14:00
lör
14:00    
Innebandy Herr, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - FBC Sisjön13  -  2  
02
12:00
lör
12:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF U - Rydboholms SK B3  -  3  
02
11:30
lör
11:30    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF 14 - IBK Vänersborg 154  -  3  
01
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Tvåstad KIK7  -  3  
01
18:45
fre
18:45    
serie - Fristad GoIF   -      
FEBRUARI 2019
 
28
19:00
tor
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Rydboholms SK0  -  8  
28
18:00
tor
18:00    
Innebandy P06, Bortamatch
Sandared - Fristad GoIF   -      
26
19:45
tis
19:45    
Innebandy Dam, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås - Fristads GoIF4  -  7  
25
18:00
mån
18:00    
Innebandy F04-05, Sporthallen, Vårgårda
Wårgårda IBK - Fristads GoIF4  -  5  
 
24
18:00
sön
18:00    
Innebandy P03, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Alingsås 25  -  5  
24
15:30
sön
15:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF D2 Gbg - Kärra IBK D23  -  7  
24
15:00
sön
15:00    
Innebandy P07, Herrljunga sporthall
Horsby - Fristad GoIF   -      
24
14:45
sön
14:45    
Innebandy P10, Sandaredshallen
Sandared och Wårgårda - Fristad GoIF   -      
24
13:30
sön
13:30    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Fagerhult Habo IBK23  -  0  
24
11:45
sön
11:45    
Fotboll Dam, Bortamatch
Mariedal - Fristad GoIF   -      
24
11:00
sön
11:00    
Innebandy Herr U, Bortamatch
Borås Ibf - Fristad GoIF   -      
24
08:00
sön
08:00    
Innebandy F10, Fristadhallen
 
Fristad GoIF -   -      
23
17:00
lör
17:00    
Innebandy P04, Mogahallen, Svenljunga
Svenljunga IBK - Fristads GoIF 4  -  9  
23
17:00
lör
17:00    
Innebandy P05, Mogahallen, Svenljunga
Svenljunga IBK - Fristads GoIF 4  -  9  
23
15:40
lör
15:40    
Innebandy F06-07, Ängshallen, Skene
Kinna IBK - Fristads GoIF 2  -  4  
23
15:30
lör
15:30    
Innebandy P06, Fristadhallen
Fristad GoIF - Kinna  -      
23
14:00
lör
14:00    
Fotboll Herr, Mörlanda B konstgräs
Fristads GoIF U - Herrljunga SK FK B1  -  5  
23
13:00
lör
13:00    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Skövde IBF11  -  1  
23
12:00
lör
12:00    
Fotboll Herr, Mörlanda B konstgräs
Fristads GoIF - Herrljunga SK FK2  -  3  
23
11:00
lör
11:00    
Innebandy F04-05, Bortamatch
Halna - Fristad GoIF   -      
23
10:00
lör
10:00    
Innebandy P03, Daltorphallen, Borås
Borås IBF - Fristads GoIF2  -  10
22
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam JAS, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF/Wårgårda IBK - Onsala IBK3  -  6  
22
19:30
fre
19:30    
Innebandy Herr, Agnebergshallen
Herrestads AIF - Fristads GoIF6  -  7  
20
19:30
ons
19:30    
Innebandy Herr, Idrottens hus i Lidköping
IBK Lidköping - Fristads GoIF10  -  9  
20
19:25
ons
19:25    
Innebandy Dam, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF - Fristads GoIF D2 Gbg5  -  5  
19
19:00
tis
19:00    
Innebandy Dam, Lundbystrand 4
Kärra IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg4  -  4  
 
17
18:45
sön
18:45    
Innebandy P04, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Wårgårda IBK 9  -  1  
17
18:45
sön
18:45    
Innebandy P05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Wårgårda IBK 9  -  1  
17
16:00
sön
16:00    
Innebandy Dam, Habo Sporthall A-hall
Fagerhult Habo IBK - Fristads GoIF10  -  6  
17
15:00
sön
15:00    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Borås IBF2  -  3  
17
13:15
sön
13:15    
serie - Fristad GoIF   -      
17
12:30
sön
12:30    
Innebandy F04-05, LF-hallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad 15 - Fristads GoIF 148  -  1  
16
14:00
lör
14:00    
Innebandy Herr, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Alingsås3  -  3  
16
08:00
lör
08:00    
Innebandy P08, Idrottshuset Vänersborg
 
- Fristad GoIF   -      
12
19:30
tis
19:30    
Innebandy Dam, Bortamatch
Skövde - Fristad GoIF   -      
 
10
14:00
sön
14:00    
Innebandy Herr Junior, Fristadhallen
Fristad GoIF - serie  -      
10
10:00
sön
10:00    
Innebandy F09, Bortamatch
 
Poolspel Kungabergshallen, Fritsla - Fristad GoIF   -      
09
17:00
lör
17:00    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Sandareds IBS11  -  0  
09
15:00
lör
15:00    
Innebandy F04-05, Bortamatch
Vänersborg - Fristad GoIF   -      
09
14:00
lör
14:00    
Innebandy Herr, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Varla IBK9  -  3  
08
20:00
fre
20:00    
Innebandy Dam JAS, Jönköpings Idrottshus D-hall
Hovslätts IK - Fristads GoIF/Wårgårda IBK13  -  1  
08
18:00
fre
18:00    
Innebandy Herr U, Fristadhallen
Fristad GoIF - Varnhems IF  -      
 
03
17:45
sön
17:45    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
Skene/Örby Blå - FSB P030  -  0  
03
17:20
sön
17:20    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
FSB P03 - Örby/Skene Vit3  -  0  
03
16:40
sön
16:40    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
Kronängs IF Svart - FSB P030  -  3  
03
16:15
sön
16:15    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
FSB P03 - Sjömarken/Sandared0  -  0  
03
15:30
sön
15:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF D2 Gbg - Mölndals IBF6  -  9  
03
12:00
sön
12:00    
Innebandy Dam, Idrottshallen, Töreboda
BK Halna - Fristads GoIF2  -  6  
03
11:30
sön
11:30    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Tranemo IBK4  -  4  
02
17:00
lör
17:00    
Innebandy P10, Bortamatch
 
Wårgårda, Sandared - Fristad GoIF   -      
02
15:00
lör
15:00    
Innebandy P04, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Tranemo IBK3  -  9  
02
15:00
lör
15:00    
Innebandy P05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Tranemo IBK3  -  9  
02
14:45
lör
14:45    
Innebandy F04-05, Nyhemshallen - Mullsjö
Mullsjö AIS 15 - Fristads GoIF 144  -  1  
02
14:30
lör
14:30    
Innebandy P03, Södra Vingshallen, Hökerum
Södra Vings IF - Fristads GoIF4  -  7  
02
13:00
lör
13:00    
Innebandy Herr Junior, Fristadhallen
serie - Fristad GoIF   -      
02
12:30
lör
12:30    
Innebandy F06-07, UW-Elasthallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad - Fristads GoIF1  -  6  
02
11:00
lör
11:00    
Innebandy P06, Fristadhallen
Fristad GoIF - IBK Alingsås  -      
01
18:00
fre
18:00    
Innebandy Herr U, Fristadhallen
Elfhög U - Fristad GoIF   -      
JANUARI 2019
 
30
19:00
ons
19:00    
Innebandy P04, Östlyckehallen, Alingsås
IBK Alingsås P05 - Fristads GoIF 11  -  5  
30
19:00
ons
19:00    
Innebandy P05, Östlyckehallen, Alingsås
IBK Alingsås P05 - Fristads GoIF 11  -  5  
29
19:30
tis
19:30    
Innebandy F04-05, Alléhallen, Vara
Vara IBK - Fristads GoIF1  -  7  
 
27
17:00
sön
17:00    
Innebandy F06-07, Idrottshallen, Töreboda
BK Halna - Fristads GoIF  -      
27
16:00
sön
16:00    
Innebandy Herr U, Fristadhallen
Fristad GoIF - Falköping  -      
27
15:00
sön
15:00    
Innebandy P04, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Trollhättans FF0  -  4  
27
15:00
sön
15:00    
Innebandy P05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Trollhättans FF0  -  4  
27
13:00
sön
13:00    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - BK Halna6  -  6  
27
12:30
sön
12:30    
Innebandy F10, Poolspel. Stadsskogshallen Alingsås.
 
- Fristad GoIF   -      
27
11:30
sön
11:30    
Innebandy F08, Sporthallen, Vårgårda
Wårgårda IBK - Fristad GoIF   -      
27
11:00
sön
11:00    
Innebandy Dam JAS, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF/Wårgårda IBK - FBC Lerum0  -  10
27
11:00
sön
11:00    
Innebandy P06, Bortamatch
Fritsla - Fristad GoIF   -      
27
10:30
sön
10:30    
Innebandy F09, Bortamatch
 
Poolspel Nyhemshallen - Mullsjö - Fristad GoIF   -      
26
17:30
lör
17:30    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Wårgårda IBK3  -  10
26
14:00
lör
14:00    
Innebandy Herr, Björlanda Idrottshall
IK Zenith - Fristads GoIF7  -  5  
26
13:00
lör
13:00    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Lidköping6  -  3  
26
11:45
lör
11:45    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
FSB P03 - Mariedal IK 22  -  1  
26
11:05
lör
11:05    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
Kronängs IF Svart - FSB P030  -  1  
26
10:40
lör
10:40    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
Dalsjöfors GoIF P04-1 - FSB P030  -  4  
26
10:20
lör
10:20    
Innebandy P07, Sandaredshallen
Södra Vings IF - Fristads GoIF  -      
26
10:15
lör
10:15    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen, Svenljunga
FSB P03 - Apel 992  -  0  
26
lör
00:00    
Fotboll FSB P02/03, Mogahallen
 
Blåkläder Ungdomscup - FSB P03  -      
25
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam, Salming Arena
Lindås Rasta IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg6  -  2  
23
20:00
ons
20:00    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Tygriket 995  -  3  
 
20
18:00
sön
18:00    
Innebandy Herr Junior, Fristadhallen
 
Fserieristad GoIF -   -      
20
15:30
sön
15:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF D2 Gbg - Herrestads AIF Rockerts D25  -  5  
20
15:30
sön
15:30    
Innebandy P06, Bollebygdsskolan
Hestrafors - Fristad GoIF   -      
20
14:00
sön
14:00    
Innebandy Dam, Idrottshuset, Vänersborg
Tvåstad KIK - Fristads GoIF4  -  5  
20
14:00
sön
14:00    
Innebandy Herr U, Bortamatch
Stöpen - Fristad GoIF   -      
20
13:30
sön
13:30    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Sandareds IBS7  -  2  
20
13:00
sön
13:00    
Innebandy F06-07, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås 2 - Fristads GoIF 5  -  5  
20
09:30
sön
09:30    
Innebandy P08, Daltorphsllen Borås
 
- Fristad GoIF   -      
19
17:00
lör
17:00    
Innebandy P04, Idrottshallen, Viskafors
Rydboholms SK - Fristads GoIF 5  -  5  
19
17:00
lör
17:00    
Innebandy P05, Idrottshallen, Viskafors
Rydboholms SK - Fristads GoIF 5  -  5  
19
14:00
lör
14:00    
Innebandy Herr, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Stenungsunds IBK3  -  4  
19
13:30
lör
13:30    
Fotboll FSB P02/03, Kristianstad Arena E2
Gärsnäs AIS - FSB P030  -  5  
19
12:30
lör
12:30    
Innebandy F04-05, UW-Elasthallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad 14 - Fristads GoIF 141  -  4  
19
11:30
lör
11:30    
Fotboll FSB P02/03, Kristianstad Arena A
Åhus HBK - FSB P030  -  0  
19
09:45
lör
09:45    
Fotboll FSB P02/03, Kristianstad Arena E2
FSB P03 - Sövestads IF Röd1  -  3  
18
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam JAS, Tuve Sporthall
IBF Backadalen /IK Zenith - Fristads GoIF/Wårgårda IBK9  -  2  
 
13
18:00
sön
18:00    
serie - Fristad GoIF   -      
13
15:30
sön
15:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF D2 Gbg - IBK Kungälv D22  -  4  
13
14:30
sön
14:30    
Innebandy F06-07, Idrottens hus i Lidköping
IBK Lidköping - Fristads GoIF0  -  12
13
14:00
sön
14:00    
serie - Fristad GoIF   -      
13
13:30
sön
13:30    
Innebandy P04, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Fritsla IF3  -  5  
13
13:30
sön
13:30    
Innebandy P05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Fritsla IF3  -  5  
13
11:30
sön
11:30    
Innebandy P06, Fristadhallen
Fristad GoIF - Rydboholms sk  -      
13
10:00
sön
10:00    
Innebandy F04-05, LF-hallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad 2 - Fristads GoIF2  -  8  
12
14:15
lör
14:15    
Innebandy Herr, Qvisthallen
FBC Partille - Fristads GoIF3  -  4  
12
13:00
lör
13:00    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Lockerud Mariestad U9  -  4  
12
11:00
lör
11:00    
Innebandy P03, Ängshallen, Skene
Kinna IBK - Fristads GoIF2  -  3  
12
10:30
lör
10:30    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Tygriket 997  -  3  
11
19:30
fre
19:30    
Innebandy Dam JAS, Qvisthallen
Partille IBS - Fristads GoIF/Wårgårda IBK5  -  2  
11
18:00
fre
18:00    
Innebandy Herr U, Fristadhallen
 
Lockerud - Fristad GoIF   -      
 
06
15:30
sön
15:30    
Innebandy Herr, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Floda IBK5  -  6  
06
11:00
sön
11:00    
Innebandy F06-07, Fristadhallen
Fristad GoIF - FBC Lerum6  -  6  
05
11:00
lör
11:00    
cup - Fristad GoIF   -      
05
08:30
lör
08:30    
Fotboll Dam, Borgstena
 
- Fristad GoIF   -      
04
12:30
fre
12:30    
 
- Fristad GoIF   -      
03
17:30
tor
17:30    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen Skene
FSB P03 - Kinna IF Semifinal0  -  4  
03
17:00
tor
17:00    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
FSB P03 - Skoftebyns IF 1 Kvartsfinal4  -  3  
03
14:30
tor
14:30    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
FSB P03 - Skoftebyns IF 12  -  1  
03
12:15
tor
12:15    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
Stenungsund IF - FSB P030  -  0  
03
12:00
tor
12:00    
cupmatcher - Fristad GoIF   -      
03
09:45
tor
09:45    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
FSB P03 - HUS FF3  -  0  
DECEMBER 2018
 
30
16:15
sön
16:15    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
Aneby SK/Bälaryds IK - FSB P024  -  0  
30
14:15
sön
14:15    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
Sexdrega IF - FSB P020  -  0  
30
12:00
sön
12:00    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
FSB P02 - Sjömarkens IF1  -  1  
30
09:15
sön
09:15    
Fotboll FSB P02/03, Arenahallen, Skene
FSB P02 - Svenljunga IK1  -  0  
 
20
14:00
tor
14:00    
Innebandy Herr Junior, Övrig hall mm
seriematch - Fristad GoIF   -      
 
16
14:00
sön
14:00    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF 14 - Skövde IBF 153  -  2  
16
13:40
sön
13:40    
Innebandy P08, Idrottshallen Herrljunga
 
- Fristad GoIF   -      
16
12:00
sön
12:00    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Kinna IBK5  -  2  
16
12:00
sön
12:00    
Innebandy Herr Junior, Övrig hall mm
seriematch - Fristad GoIF   -      
16
10:00
sön
10:00    
Innebandy P06, Fristadhallen
Fristad GoIF - Hestrafors  -      
16
08:30
sön
08:30    
Innebandy F08, Stadsskogshallen
Ibk Alingsås - Fristad GoIF   -      
15
20:00
lör
20:00    
Innebandy Dam JAS, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF - Fristads GoIF/Wårgårda IBK9  -  0  
15
14:00
lör
14:00    
Fotboll FSB P02/03, Pentahallen, Vara
FSB P03 Futsalserie P16 - Vara SK5  -  4  
15
14:00
lör
14:00    
Innebandy P03, Idrottshallen, Viskafors
Rydboholms SK - Fristads GoIF1  -  9  
15
13:00
lör
13:00    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Lockerud Mariestad 13  -  5  
15
12:30
lör
12:30    
Innebandy P04, Sandaredshallen
Sandareds IBS - Fristads GoIF 1  -  8  
15
12:30
lör
12:30    
Innebandy P05, Sandaredshallen
Sandareds IBS - Fristads GoIF 1  -  8  
15
11:30
lör
11:30    
Fotboll FSB P02/03, Pentahallen, Vara
IFK Skövde KF - FSB P03 Futsalserie P165  -  5  
15
11:00
lör
11:00    
Innebandy F06-07, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - IBK Alingsås2  -  4  
14
19:15
fre
19:15    
Innebandy Herr, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF - Fristads GoIF7  -  5  
 
09
16:00
sön
16:00    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF D2 Gbg - Stenungsunds IBK D23  -  8  
09
12:00
sön
12:00    
Innebandy F09, Nyhemshallen - Mullsjö
 
Poolspel - Fristad GoIF   -      
09
12:00
sön
12:00    
Innebandy P04, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Kinna/Tygriket3  -  3  
09
12:00
sön
12:00    
Innebandy P05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Kinna/Tygriket3  -  3  
08
13:00
lör
13:00    
Innebandy F06-07, Idrottshall, Tranemo
Tranemo IBK - Fristads GoIF 0  -  25
08
12:15
lör
12:15    
Fotboll F10, Bortamatch
 
- Fristad GoIF   -      
08
12:00
lör
12:00    
Innebandy F11, Fristadhallen
 
Fristad GoIF -   -      
08
12:00
lör
12:00    
Innebandy P11, Fristadshallen
 
Fristad GoIF P11 -   -      
08
10:30
lör
10:30    
Innebandy P06, Bortamatch
Kinna ibk - Fristad GoIF   -      
08
10:00
lör
10:00    
Innebandy P03, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Borås IBF6  -  2  
08
08:00
lör
08:00    
Fotboll P10, Bortamatch
 
- Fristad GoIF   -      
07
19:15
fre
19:15    
Innebandy Dam, Nyhemshallen - Mullsjö
Mullsjö AIS - Fristads GoIF1  -  9  
 
02
17:00
sön
17:00    
Innebandy Herr Junior, Övrig hall mm
serie - Fristad GoIF   -      
02
14:30
sön
14:30    
Innebandy Dam, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF D2 Gbg - Landvetter IBK D26  -  3  
02
12:30
sön
12:30    
Innebandy F04-05, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Mullsjö AIS3  -  7  
02
11:45
sön
11:45    
Innebandy F06-07, Nyhemshallen - Mullsjö
Mullsjö AIS - Fristads GoIF1  -  1  
02
10:30
sön
10:30    
Innebandy P06, Fristadhallen
Fristad GoIF - Svenljunga ibk  -      
02
10:30
sön
10:30    
Innebandy P07, Nårunga Sporthall, Vårgårda
Sävens BK - Fristads GoIF  -      
02
10:00
sön
10:00    
Innebandy F10, Poolspel. Sporthallen Vårgårda
 
- Fristad GoIF   -      
 
Huvudpartners
Guldpartners
Silverpartners
Facebook
Instagram
Hitta till oss