Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Fristad GoIF
Så många som möjligt, så länge som möjligt

Kommande matcher
JUNI 2019
 
19
18:30
ons
18:30    
Fotboll P07, Björkängsvallen, Borås
Bergdalens IK Svart - Fristads GoIF  -      
19
18:30
ons
18:30    
Fotboll P09, Holmängen 7-manna 1
Töllsjö IF - Fristads GoIF Grön  -      
19
19:00
ons
19:00    
Fotboll Dam, Hedens IP
Fristad GoIF - Äspered  -      
19
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P02/03, Trollevi A
FSB P02/03 - Vara SK  -      
19
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena Vit - IF Elfsborg  -      
23
13:30
sön
13:30    
Fotboll F07, Idrottsgården B-plan
Sjömarkens IF - Fristads GoIF Vit  -      
23
14:30
sön
14:30    
Fotboll P09, Sandevi B-plan
Sandareds IF - Fristads GoIF Vit  -      
23
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB P06, Byttorps IP A Konstgräs
Byttorps IF Vit - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
23
15:50
sön
15:50    
Fotboll FSB F06, Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK Blå - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
23
16:00
sön
16:00    
Fotboll FSB P05, Idrottsgården Konstgräsplan
Sjömarken/Sandared - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
23
16:00
sön
16:00    
Fotboll P07, Sandevi B-plan
Sjömarken/Sandared - Fristads GoIF  -      
23
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P04, Brogårdsvallen A-plan
Holmalunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
23
17:00
sön
17:00    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Mariedal  -      
23
18:00
sön
18:00    
Fotboll F08, Ingsvallen 7-manna
Länghems IF - Fristads GoIF  -      
 
24
19:30
mån
19:30    
Fotboll Dam, Hedens IP A-plan
Fristad/Borgstena/Sparsör - Lilla Träslövs FF  -      
25
18:30
tis
18:30    
Fotboll FSB P05, Mörlanda A
Annelunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit  -      
25
19:00
tis
19:00    
Fotboll FSB F05, Nosseborg
Fristad/Sparsör/Borgstena - Sjömarkens IF  -      
25
19:00
tis
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Säven/Hol  -      
26
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P05, Nosseborg A
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Vårgårda IK  -      
26
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi C konstgräs
Sparsör/Fristad/Borgstena - Ulricehamns IFK blå  -      
26
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Vårgårda IK Vit  -      
27
18:30
tor
18:30    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Alingsås KIK Blå  -      
27
18:45
tor
18:45    
Fotboll FSB P05, Björkvallen
Södra Härene IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit  -      
27
19:00
tor
19:00    
Fotboll Dam, Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
Bergdalens IK U - Fristad/Borgstena/Sparsör U  -      
27
19:00
tor
19:00    
Fotboll FSB P04, Trollevi A
Fristad/Sparsör/Borgstena - Rävlanda AIS  -      
28
18:00
fre
18:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Sandareds IF  -      
28
18:00
fre
18:00    
Fotboll P07, Hedens IP
Fristads GoIF - Kinna IF  -      
28
18:00
fre
18:00    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Kinna IF  -      
28
19:00
fre
19:00    
Fotboll Dam, Spinnarvallen 1 Gräs
Tollereds IF - Fristad/Borgstena/Sparsör  -      
29
11:00
lör
11:00    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristad GoIF - Långared  -      
29
14:00
lör
14:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Södra Vings IF  -      
30
12:30
sön
12:30    
Fotboll P09, Brämhults IP C
Brämhults IK Svart - Fristads GoIF Grön  -      
30
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB F06, Trollevi B
Fristad/Sparsör/Borgstena - Skogsbygdens IF  -      
30
17:00
sön
17:00    
Fotboll Dam, Katebovallen A
IK Friscopojkarna U - Fristad/Borgstena/Sparsör U  -      
30
18:00
sön
18:00    
Fotboll P10, Lundavallen
Äspereds IF - Fristad GoIF   -      
JULI 2019
 
01
19:00
mån
19:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Östadkulle SK  -      
02
18:30
tis
18:30    
Fotboll FSB F05, Trollevi B
Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK  -      
02
19:00
tis
19:00    
Fotboll FSB F06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Alingsås KIK Vit  -      
02
19:30
tis
19:30    
Fotboll Dam, Landvetter IP A-plan
Landvetter IF 2003 - Fristad/Borgstena/Sparsör  -      
03
18:30
ons
18:30    
Fotboll FSB P06, Bergavallen A-plan
Vegby/Tvärred - Sparsör/Fristad/Borgstena  -      
03
19:15
ons
19:15    
Fotboll FSB P02/03, Halvorstorps IP A
Halvorstorps IS Svart - FSB P02/03  -      
05
19:00
fre
19:00    
Fotboll Herr, Björkåsen A
Grolanda IF - Fristads GoIF  -      
06
13:00
lör
13:00    
Fotboll Dam, Nosseborg A
Fristad/Borgstena/Sparsör - Öckerö IF  -      
 
26
19:00
fre
19:00    
Fotboll Herr, Kransmossens IP, Konstgräs 1
Mariedals IK - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
AUGUSTI 2019
 
08
19:00
tor
19:00    
Fotboll Herr, Furuvi A
Rångedala IK - Fristads GoIF  -      
10
14:15
lör
14:15    
Fotboll P07, Lassalyckan C-plan
Ulricehamns IFK Blå - Fristads GoIF  -      
10
14:20
lör
14:20    
Fotboll FSB P05, Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
11
10:30
sön
10:30    
Fotboll FSB P06, LP Idrottsplats 1
Lekstorps IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
11
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Vit - Sävens BK  -      
11
19:00
sön
19:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi C konstgräs
Sparsör/Fristad/Borgstena - Rydboholms SK  -      
 
12
19:00
mån
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Limmareds IF  -      
14
18:15
ons
18:15    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Dalsjöfors GoIF  -      
14
18:30
ons
18:30    
Fotboll FSB F05, Målevi
Toarpsalliansen Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
14
18:30
ons
18:30    
Fotboll FSB F06, Ollevi B
Långareds BoIS - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
14
18:30
ons
18:30    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Svansjö  -      
14
18:30
ons
18:30    
Fotboll P07, Hedens IP
Fristads GoIF - Mariedals IK Vit  -      
14
18:30
ons
18:30    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Mariedals IK  -      
14
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB P04, Nosseborg A
Fristad/Sparsör/Borgstena - Lerums IS  -      
15
18:45
tor
18:45    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristads GoIF - Herrljunga SK FK  -      
15
18:45
tor
18:45    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Sparsörs AIK  -      
17
15:00
lör
15:00    
Fotboll Dam, Lemmingvallen 1 Gräs
Utbynäs SK - Fristad/Borgstena/Sparsör  -      
18
12:00
sön
12:00    
Fotboll F07, Sven Erikssonsvallen
Rydboholms SK - Fristads GoIF Vit  -      
18
12:00
sön
12:00    
Fotboll FSB P06, Mjörnvallen, B-plan
Alingsås IF FF Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
18
13:30
sön
13:30    
Fotboll F09, Brämhults IP C
Brämhults IK - Fristads GoIF Grön  -      
18
14:00
sön
14:00    
Fotboll F10, Flodala IP 4 FRAMTIDEN
Floda BoIF - Fristads GoIF Vit  -      
18
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB P04, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandared/Sjömarken  -      
18
15:30
sön
15:30    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Svenljunga/Sexdrega  -      
18
15:30
sön
15:30    
Fotboll F08, Hedens IP
Fristads GoIF - Grönahögs IK  -      
18
15:30
sön
15:30    
Fotboll FSB P05, Björkängsvallen
Bergdalens IK - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit  -      
18
16:00
sön
16:00    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Kinna IF  -      
18
17:00
sön
17:00    
Fotboll Dam, Granhagen
Södra Härene IF (9:9) - Fristad/Borgstena/Sparsör U  -      
18
17:00
sön
17:00    
Fotboll P08, Idrottsparken C
Timmele/Hössna - Fristad GoIF   -      
18
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P06, Högvalla IP Överplan
Svenljunga IK - Sparsör/Fristad/Borgstena  -      
18
19:00
sön
19:00    
Fotboll FSB F05, Trollevi B
Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK  -      
18
19:00
sön
19:00    
Fotboll FSB P02/03, Trollevi A
FSB P02/03 - Vårgårda IK  -      
 
20
18:45
tis
18:45    
Fotboll Dam, Trollevi C konstgräs
Fristad/Borgstena/Sparsör U - Hemsjö IF  -      
21
18:45
ons
18:45    
Fotboll Herr, Idrottsparken, Sandhem A-plan
Sandhems IF - Fristads GoIF  -      
22
18:30
tor
18:30    
Fotboll F07, Målevi B
Gånghester/Målsryd - Fristads GoIF Grön  -      
23
17:30
fre
17:30    
Fotboll F09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Sandareds IF  -      
23
17:30
fre
17:30    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Borgstena IF  -      
23
18:00
fre
18:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Vit - Borås GIF  -      
23
18:00
fre
18:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandareds IF  -      
23
18:30
fre
18:30    
Fotboll FSB P04, Gerdskenvallen A-plan
Gerdskens BK Gul - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
24
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB F05, Örby IP A
IFK Örby - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
24
12:00
lör
12:00    
Fotboll Dam, Hedens IP A-plan
Fristad/Borgstena/Sparsör - Göteborgs FF  -      
24
14:30
lör
14:30    
Fotboll P07, Björkängsvallen
Bergdalens IK - Fristads GoIF  -      
25
13:00
sön
13:00    
Fotboll FSB F06, Katebovallen C
Herrljung/Frisco - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
25
14:00
sön
14:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Gerdskens BK  -      
25
15:00
sön
15:00    
Fotboll P09, Idrottsgården B-plan
Sjömarkens IF - Fristads GoIF Vit  -      
25
15:00
sön
15:00    
Fotboll P10, Byttorps IP
Byttorp IF - Fristad GoIF   -      
25
16:00
sön
16:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Kronängs IF  -      
25
16:30
sön
16:30    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Ulricehamns IFK Röd  -      
25
17:00
sön
17:00    
Fotboll Dam, Trollevi A
Fristad/Borgstena/Sparsör U - Kabel Åttio/Byttorp (9:9)  -      
25
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P02/03, Hedens IP A-plan
FSB P02/03 - Mariedals IK  -      
25
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi C konstgräs
Sparsör/Fristad/Borgstena - Södra Vings IF  -      
25
17:00
sön
17:00    
Fotboll P08, Björkängsvallen
Bergdalens IK - Fristad GoIF   -      
25
18:00
sön
18:00    
Fotboll P08, Ingsvallen 7-manna
Länghems IF - Fristad GoIF   -      
 
26
18:00
mån
18:00    
Fotboll F08, Grimsborg B-plan
Grimsås/Dalstorp - Fristads GoIF  -      
26
19:30
mån
19:30    
Fotboll Herr, Lassalyckan A-plan konstgräs
Ulricehamns IFK - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
27
18:15
tis
18:15    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Grön - Ulricehamns IFK Blå  -      
27
18:15
tis
18:15    
Fotboll F08, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Ulricehamns IFK  -      
28
18:15
ons
18:15    
Fotboll FSB P05, Skoghälla IP B
Herrljunga/Frisco - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
28
18:15
ons
18:15    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Ulricehamns IFK Blå  -      
28
18:15
ons
18:15    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Ulricehams IFK  -      
28
18:30
ons
18:30    
Fotboll F07, Örby IP C
IFK Örby Blå - Fristads GoIF Vit  -      
28
18:30
ons
18:30    
Fotboll FSB P06, Mörlanda A
Annelunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
30
18:30
fre
18:30    
Fotboll Dam, Lassalyckan A-plan konstgräs
Ulricehamns IFK U 1 - Fristad/Borgstena/Sparsör U  -      
30
19:00
fre
19:00    
Fotboll FSB P05, Östlyckevallen
Holmalunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit  -      
31
12:00
lör
12:00    
Fotboll Dam, Trollevi A
Fristad/Borgstena/Sparsör - Kindaholms FF/Svenljunga IK  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
11:00
sön
11:00    
Fotboll FSB P02/03, Östlyckevallen
Holmalunds IF - FSB P02/03  -      
01
11:30
sön
11:30    
Fotboll FSB F05, Trollevi B
Fristad/Sparsör/Borgstena - Kronängs IF  -      
01
12:00
sön
12:00    
Fotboll F09, Sven Erikssonsvallen
Rydboholms SK - Fristads GoIF Grön  -      
01
13:00
sön
13:00    
Fotboll P07, Ryda Sportfält C
IF Elfsborg Röd - Fristads GoIF  -      
01
14:00
sön
14:00    
Fotboll FSB F06, Trollevi B
Fristad/Sparsör/Borgstena - Hemsjö/Tollered  -      
01
14:00
sön
14:00    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Hemsjö IF  -      
01
14:00
sön
14:00    
Fotboll FSB P04, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Holmalunds IF  -      
01
14:30
sön
14:30    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Skene IF  -      
01
15:15
sön
15:15    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Brämhult IK  -      
01
17:30
sön
17:30    
Fotboll P09, Bodavallen C konstgräs
Borås AIK - Fristads GoIF Grön  -      
01
18:00
sön
18:00    
Fotboll Herr, Ekvallen A
Floby IF - Fristads GoIF  -      
01
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P06, Dalsjöhov naturgräs
Dalsjöfors GoIF - Sparsör/Fristad/Borgstena  -      
 
02
18:00
mån
18:00    
Fotboll FSB P05, Trollevi A
Fristad/Sparsör/Borgstena Vit - Byttorps IF  -      
04
18:00
ons
18:00    
Fotboll FSB P06, Kronäng Arena
Kronängs IF - Sparsör/Fristad/Borgstena  -      
04
18:30
ons
18:30    
Fotboll F10, Lenavallen C-plan
Östadkulle SK - Fristads GoIF Vit  -      
04
19:00
ons
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Kinna IF  -      
05
18:00
tor
18:00    
Fotboll Dam, Nosseborg A
Fristad/Borgstena/Sparsör U - Södra Ving/Timmele U  -      
07
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P02/03, Hedens IP A-plan
FSB P02/03 - Herrljunga SK FK  -      
07
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P04, Bråtaredsvallen 1
Rävlanda AIS - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
07
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP B-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - IF Elfsborg  -      
07
12:00
lör
12:00    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Dalstorps IF svart  -      
07
12:00
lör
12:00    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Byttorps IF Vit  -      
07
14:15
lör
14:15    
Fotboll Dam, Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK/Solängens BK - Fristad/Borgstena/Sparsör  -      
08
sön
00:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi B
Sparsör/Fristad/Borgstena - Redvägs FK  -      
08
15:00
sön
15:00    
Fotboll P07, Trollevi B
Sparsörs AIK - Fristads GoIF  -      
08
15:00
sön
15:00    
Fotboll P08, Trollevi
Sparsörs AIK - Fristad GoIF   -      
08
15:00
sön
15:00    
Fotboll P10, Hagavallen
Bredared/Sandhult - Fristad GoIF   -      
08
15:30
sön
15:30    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Dalsjöfors GoIF Grön  -      
08
16:00
sön
16:00    
Fotboll Herr, Bergavallen A-plan
Tvärred-Vegby FC - Fristads GoIF  -      
08
16:00
sön
16:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Hemsjö IF  -      
08
16:00
sön
16:00    
Fotboll P07, Tranehov C
Tranemo IF - Fristads GoIF  -      
08
16:30
sön
16:30    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Vit - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit  -      
08
16:30
sön
16:30    
Fotboll F08, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Dalsjöfors GoIF  -      
08
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB F06, Lenavallen
Östadkulle SK - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
 
09
18:00
mån
18:00    
Fotboll FSB F05, Björkängsvallen 1 Gräs
Hus FF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
09
18:00
mån
18:00    
Fotboll FSB P05, Trollevi A
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Rydboholms SK  -      
09
18:45
mån
18:45    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Grön - Dalsjöfors GoIF  -      
10
19:00
tis
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Hestrafors IF  -      
11
19:00
ons
19:00    
Fotboll FSB F06, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Byttorps IF  -      
12
17:45
tor
17:45    
Fotboll FSB P06, Engvallen
Gånghester/Målsryd - Sparsör/Fristad/Borgstena  -      
12
18:45
tor
18:45    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Borås AIK  -      
12
18:45
tor
18:45    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Borås AIK  -      
13
19:00
fre
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Sparsörs AIK  -      
14
10:30
lör
10:30    
Fotboll F08, Björkängsvallen
Bergdalens IK - Fristads GoIF  -      
14
10:30
lör
10:30    
Fotboll P09, Björkängsvallen
Bergdalens IK Svart - Fristads GoIF Vit  -      
14
11:00
lör
11:00    
Fotboll F07, Björkängsvallen 1 Gräs
Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - Fristads GoIF Vit  -      
14
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P05, Bodavallen C konstgräs
Borås AIK - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit  -      
14
12:00
lör
12:00    
Fotboll Dam, Trollevi A
Fristad/Borgstena/Sparsör U - Alingsås KIK U  -      
15
11:00
sön
11:00    
Fotboll F07, Brämhults IP C
Brämhults IK Svart - Fristads GoIF Grön  -      
15
12:00
sön
12:00    
Fotboll FSB P06, Bollevi A
Hestrafors/Bollebygd - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
15
13:00
sön
13:00    
Fotboll P09, Byttorps IP C
Byttorps IF Grön - Fristads GoIF Grön  -      
15
14:30
sön
14:30    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Borås AIK  -      
15
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB F05, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Timmele/Södra Ving  -      
15
15:30
sön
15:30    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Bergdalens IK Svart  -      
15
16:00
sön
16:00    
Fotboll Dam, Nosseborg A
Fristad/Borgstena/Sparsör - Sävedalens IF  -      
15
16:00
sön
16:00    
Fotboll F09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Bergdalens IK  -      
15
16:00
sön
16:00    
Fotboll P08, Sven Erikssonsvallen
Rydboholms SK - Fristad GoIF   -      
15
17:00
sön
17:00    
Fotboll FSB P04, Trollevi A
Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK Svart  -      
15
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB P05, Dalsjöhov naturgräs
Dalsjöfors GoIF - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
15
19:00
sön
19:00    
Fotboll FSB P02/03, Björkängsvallen, Borås, Gräs
Bergdalens IK - FSB P02/03  -      
 
16
mån
00:00    
Fotboll Herr, Vävarevallen A-plan
Skene IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
18
19:00
ons
19:00    
Fotboll Herr, Mörlanda B konstgräs
Annelunds IF - Fristads GoIF  -      
20
18:00
fre
18:00    
Fotboll P07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - IF Elfsborg Röd  -      
20
18:00
fre
18:00    
Fotboll P08, Hedens IP
Fristad GoIF - Byttorp IF  -      
21
11:00
lör
11:00    
Fotboll F10, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Alingsås KIK Vit  -      
21
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P02/03, Torsvallen B-plan
Vara SK - FSB P02/03  -      
21
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Byttorps IF Vit  -      
21
12:00
lör
12:00    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Vit - IFK Örby Blå  -      
21
12:00
lör
12:00    
Fotboll F08, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Svenljunga IK  -      
21
13:00
lör
13:00    
Fotboll Dam, Hovåsvallen 1 Gräs
Hovås Billdal IF - Fristad/Borgstena/Sparsör  -      
21
13:00
lör
13:00    
Fotboll FSB F05, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Bollebygd/Hestrafors  -      
21
13:00
lör
13:00    
Fotboll FSB P05, Ryda Sportfält A
IF Elfsborg - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit  -      
22
11:00
sön
11:00    
Fotboll P07, Brämhults IP C
Brämhults IK - Fristads GoIF  -      
22
11:00
sön
11:00    
Fotboll P08, Brämhults IP, C-plan
Brämhults IK - Fristad GoIF   -      
22
11:15
sön
11:15    
Fotboll P09, Björkängsvallen
Bergdalens IK Röd - Fristads GoIF Grön  -      
22
12:00
sön
12:00    
Fotboll FSB P06, Trollevi C konstgräs
Sparsör/Fristad/Borgstena - Kronängs IF  -      
22
14:00
sön
14:00    
Fotboll F07, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF Grön - Timmele/Hössna  -      
22
14:00
sön
14:00    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Gånghester/Målsryd  -      
22
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB F06, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK Blå  -      
22
15:00
sön
15:00    
Fotboll F09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Byttorps IF  -      
22
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB P05, Trollevi A
Fristad/Sparsör/Borgstena Svart - Sjömarken/Sandared  -      
22
15:45
sön
15:45    
Fotboll P10, Lassalyckan
Ulricehamn IFK - Fristad GoIF   -      
22
17:00
sön
17:00    
Fotboll Dam, Byvallen A-plan
Hemsjö IF - Fristad/Borgstena/Sparsör U  -      
22
19:00
sön
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Skene IF  -      
 
25
18:00
ons
18:00    
Fotboll F09, Vävarevallen B-plan
Skene IF - Fristads GoIF Grön  -      
27
17:30
fre
17:30    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Ulricehamns IFK Svart  -      
27
17:30
fre
17:30    
Fotboll P10, Hedens IP
Fristad GoIF - Sparsörs AIK  -      
27
19:00
fre
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristads GoIF - Vårgårda IK FK  -      
28
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P05, Hedens IP
Fristad/Sparsör/Borgstena Vit - Brämhults IK  -      
28
12:00
lör
12:00    
Fotboll Dam, Trollevi A
Fristad/Borgstena/Sparsör U - Bergdalens IK U  -      
29
sön
00:00    
Fotboll FSB F05, Idrottsgården Konstgräsplan
Sjömarkens IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
29
11:00
sön
11:00    
Fotboll FSB P02/03, Trollevi C Konstgräs
FSB P02/03 - Brämhults IK  -      
29
11:00
sön
11:00    
Fotboll FSB P04, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
29
11:00
sön
11:00    
Fotboll FSB P06, Tånga Hed B-plan
Vårgårda IK Vit - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
29
11:00
sön
11:00    
Fotboll P07, Gårdavallen A-plan
Dalsjöfors GoIF Orange - Fristads GoIF  -      
29
11:00
sön
11:00    
Fotboll P08, Gårdavallen A-plan
Dalsjöfors Goif - Fristad GoIF   -      
29
11:20
sön
11:20    
Fotboll FSB P06, Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK blå - Sparsör/Fristad/Borgstena  -      
29
15:00
sön
15:00    
Fotboll F10, Tånga Hed PUA-plan
Vårgårda IK - Fristads GoIF Vit  -      
29
15:00
sön
15:00    
Fotboll FSB P05, Tånga Hed B-plan
Vårgårda IK - Fristad/Sparsör/Borgstena Svart  -      
29
16:00
sön
16:00    
Fotboll Dam, Nosseborg A
Fristad/Borgstena/Sparsör - Landvetter IF 2003  -      
29
17:00
sön
17:00    
Fotboll P07, Stationsvallen
Södra Vings IF - Fristads GoIF  -      
29
18:00
sön
18:00    
Fotboll FSB F06, Skogsbygdens IP 1
Skogsbygdens IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
29
19:00
sön
19:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Mariedals IK  -      
OKTOBER 2019
 
01
19:00
tis
19:00    
Fotboll Herr, Glasvallen A-plan
Limmareds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
05
11:00
lör
11:00    
Fotboll FSB P04, Brämhults IP A
Brämhults IK Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena  -      
05
14:15
lör
14:15    
Fotboll Dam, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Borgstena/Sparsör - Tvååkers IF  -      
05
15:00
lör
15:00    
Fotboll Herr, Hols IP A-plan
Säven/Hol - Fristads GoIF  -      
DECEMBER 2019
 
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Kronäng Arena
Kronängs IF - Fristads GoIF Vit  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Svansjövallen B
Svansjö - Fristads GoIF Vit  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Sandevi B-plan
Sandareds IF - Fristads GoIF Vit  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Ekåsvallen
Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - Fristads GoIF Vit  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Brämhults IP C
Brämhults IK Vit - Fristads GoIF Vit  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Byttorps IF  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Ulricehamns IFK Svart  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Sjömarkens IF  -      
30
mån
00:00    
Fotboll F07, Hedens IP
Fristads GoIF Vit - Rydboholms SK  -      
30
mån
00:00    
Fotboll Herr, Hedens IP A-plan
Fristad/Sparsör/Borgstena - Kinna IF  -      
30
mån
00:00    
Fotboll Herr, Hedens IP Konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena - Hestrafors IF  -      
30
mån
00:00    
Fotboll P09, Hedens IP
Fristads GoIF Grön - Töllsjö IF  -      
30
mån
00:00    
Fotboll P09, Trollevi B
Sparsörs AIK - Fristads GoIF Grön  -      
 
Huvudpartners
Guldpartners
Silverpartners
Facebook
Instagram
Hitta till oss